Mus rasite:

 

„Visas Labas” Vilniaus skyrius

Žvalgų g. 8,
LT-08221, Vilnius

Kontaktai

Jevgenij Rogalskij
Padalinio vadovas 
+370 652 76736
jevgenij@visaslabas.lt

Artūras Klimas
Projektų vadovas
+370 685 54200
arturas@visaslabas.lt

Tomas Botinas
Vadybininkas
+370 650 36811
tomasb@visaslabas.lt

Tomas Zupkaitis
Vadybininkas
+370 614 22741
tomas.zupkaitis@visaslabas.lt

„Visas Labas” Kauno skyrius

Perspektyvos g. 12,
LT-52119, Kaunas

Kontaktai

Marius Semenichinas
Projektų vadovas
+370 641 42020
marius@visaslabas.lt

Aurimas Galvelė
Vadybininkas
+370 685 23052
aurimas@visaslabas.lt

Vaidas Vilkevičius
Vadybininkas
+370 698 27922 
vaidas@visaslabas.lt

Vytautas Timleris
Vadybininkas
+370 686 32264
vytautas@visaslabas.lt

Marius Kančys
Projektų vadovas
+370 615 58260
marius.kancys@visaslabas.lt

 

 

„Visas Labas” Klaipėdos skyrius

Svajonės g. 38,
LT-94101, Klaipėda

Kontaktai

Mindaugas Tilvikas
Padalinio vadovas
+370 655 02244
mindaugas@visaslabas.lt

Tadas Gudavičius
Projektų vadovas
+370 618 70714
tadas@visaslabas.lt

Orentas Pačinskas
Vadybininkas
+370 620 33344
orentas@visaslabas.lt

 

„Visas Labas” Šiaulių skyrius

Televizorių g. 12,
LT-78137, Šiauliai

Kontaktai

Andrius Feimanas
Padalinio vadovas 
+370 640 67227
andrius.feimanas@visaslabas.lt

Mantas Vyšniauskas
Vadybininkas
+370 658 27517
mantas@visaslabas.lt

„Visas Labas” Panevėžio skyrius

Senamiesčio g. 102B,
LT-35116, Panevėžys

Kontaktai

Albinas Milkintas
Padalinio vadovas
+370 612 00333
albinas@visaslabas.lt

Jovita Vilniškienė
Projektų vadovė
+370 685 23845
jovita@visaslabas.lt

 

 

    UAB Visas labas

    Kodas: 134684111
    PVM kodas: LT346841113

    Adresas

    Perspektyvos g. 12,
    Kaunas, 52119