Potinkinės sistemos ir jų privalumai

Potinkinės dušo sistemos suteikia galimybę sukurti ypač dailų kambario interjerą, kadangi visos konstrukcinės detalės paslepiamos sienoje ir bendras vaizdas atrodo itin estetiškai. Nusprendus montuoti tokį variantą, reikia pasirinkti atitinkamą maišytuvą ir kitas šios sistemos dalis, tarp kurių yra ir potinkinės dušo galvos. Visas šias detales galima įsigyti bendrame komplekte, tačiau jeigu nusprendėte kiekvieną iš jų rinktis atskirai, turėtumėte atkreipti dėmesį į tam tikrus aspektus.

Potinkinės sistemos

Potinkinės WC ar dušo sistemos vis dažniau užkariauja vonios kambarius. Nors tiksliau – kas anksčiau buvo išorėje ir užimdavo tam tikrą papildomą plotą, dabar vis dažniau yra paslepiama sienose. Nusakant labiau techniniais terminais, potinkines sistemas galima apibūdinti kaip profilių, montuojamų į sieną kartu su santechniniais mazgais, junginį. Dažniausiai potinkinės sistemos naudojamos pakabinamam klozetui, bide, dušo drenažui įrengti ar praustuvui. Renkantis įrangą gali kilti klausimų: ar tikrai yra patikima šiuos mechanizmus paslėpti sienose, ar nekils rūpesčių prižiūrint, ar neteks ardyti sienų sugedus?

Specialistai atkreipia dėmesį, kad renkantis potinkines sistemas pirmiausia reikia įvertinti gamintojo patikimumą ir palyginti kainas. Yra nusistovėjusi nuomonė, kad kartais daugiau mokėti prašoma tik už prekės ženklą, nors produktų kokybė mažai skiriasi. Visgi tai nėra teisingas požiūris. Žinomų gamintojų produkcija būna brangesnė dėl patikimumo, suteikiamų garantijų, kitokių sprendimų. Vienas užsakovas gali norėti tik paslėptų prietaisų, kitas gi pageidaus atvirai stovinčio klozeto. Pavyzdžiui, kai kuriamas senovinis stilius, radiatorius ar dušas gali būti netgi akcentas, gražiausia detalė. Kartais didesnę kainą nulemia ir smulkios detalės. Pavyzdžiui, perkate klozeto potinkinį komplektą, bet jame yra tik rėmas ir pakabinamas klozetas. Mygtuką ar kitas smulkias detales reikia užsisakyti atskirai, žiūrėti, kad būtų tinkamos pasirinktam komplektui. Be to, bendra kaina gali būti artima tai, kurios prašo gerai žinomas gamintojas už visiškai sukomplektuotą sistemą.

TECE POTINKINĖS SISTEMOS

TECE – lyderiaujantis dušo latakų bei potinkinių sistemų gamintojas jau 30 metų kuriantis inovatyvius sprendimui vandens tiekimui bei nuotekų sistemoms.

TECEone

Klozetas su bidė funkcija unikalus tuo, kad jam nereikia elektros.

Naująjį unitazą su bidė funkcija, pritaikytą jungti prie šalto vandens jungties, TECE sukūrė specialiai  sveikuoliams. Žmonėms, vertinantiems naudą sveikatai, kurią suteikia apsiplovimas grynu šaltu vandeniu tiesiai iš vandentiekio.

TECEone unitazą su bidė funkcija galima jungti prie šilto vandens jungties. Jį galima derinti su bet kokiu jau įrengtu vandentiekiu – nereikės jokių papildomų šilto vandens vamzdžių.

Tece dušo latakai ir trapai

Tece siūlo platų asortimentą dušo latakų bei trapų. Galite išsirinkti įvairių aukščių latakus bei trapus plieninėmis grotelėmis arba su įklijuojama plytele, taip pat skirtus akmeniui. Pagalbinėse patalpose puikiai pravers membraninė kvapo užsklanda, sulaikanti kvapus kai nėra vandens.

Tece DrainProfile latakai puikiai tinka kai norite nuolydį formuoti į vieną pusę nuo pat sienos iki stiklo, nepaliekant vaizdą ir nutekėjimą prastinančių kampelių. Šiuos latakus jau galite įsigyti ir spalvotus, padengtus PVD danga. DrainProfile latakų spalvų gama suderinta su populiariausių Hansgrohe ir Axor maišytuvų spalvomis.

TECE POTINKINĖS SISTEMOS

GEBERIT POTINKINĖS SISTEMOS

Geberit – visame pasaulyje veikianti Geberit grupė yra Europos santechnikos gaminių rinkos lyderė. Geberit turi stiprius atstovus daugelyje Europos šalių, todėl gali pasiūlyti unikalius, pridėtinę vertę sukuriančius santechnikos ir keraminius vonios kambario gaminius. 

Geberit produktai – tai darni grakštaus dizaino ir ypatingų funkcinių savybių pusiausvyra – atsakingai pagaminti iš vertingų, ilgalaikių medžiagų. Remdamiesi įvairiopa praktine patirtimi ir beveik 150 metų apimančiais darbais Geberit gali užtikrinti, kad produktai išsiskirtų ne tik estetine išvaizda, tačiau taip pat, be jokios abejonės, praskaidrintų kiekvieną gyvenimo dieną. Produktai lengvai valomi, lengvai naudojami ir užtikrinantys patogumą. Geberit asortimente rasite viską nuo latakų, potinkinių sistemų iki praustuvų, klozetų, baldų bei veidrodžių.

GEBERIT POTINKINĖS SISTEMOS

RAVAK POTINKINĖS SISTEMOS

RAVAK – akrilinių vonių ir dušo kabinų, vonios baldų gamintojas. RAVAK asortimentas: akrilinės vonios, dušo padėklai, dušo kabinos, akmens masės praustuvai, vonios kambario baldai, maišytuvai. Į visus Ravak akrilinių vonių modelius gali būti  sumontuota Jūsų pasirinkta Koller (Austrija) masažo sistema. 

RAVAK POTINKINĖS SISTEMOS

Potinkinių sistemų privalumai

Vonios kambarys įgauna vis didesnę reikšmę namuose, trinamos interjero dizaino ribos, tobulėja gamybos technologijos. Būtent dėl to šiuolaikiniuose vonios kambariuose vis dažniau galime sutikti potinkines dušo sistemas.

Vizualiai didesnė erdvė

Pirmiausia reikėtų konkrečiau išsiaiškinti, kuo pasižymi potinkinės dušo sistemos. Šie gaminiai, dar žinomi kaip sieniniai dušai yra montuojami po plytelėmis, visi vamzdynai ir pagrindinės jungiamosios detalės yra paslėptos sienoje. Šios dušo sistemos yra itin populiarios ypač mažesniuose vonios kambariuose, kuriuose reikia kuo geriau išnaudoti ribotą erdvę. Mažiau apkrautos erdvės optiškai atrodo kiek didesnės, tad jei net ir galite pasigirti erdviu vonios kambariu, dar didesnės erdvės pojūtis tikrai nepamaišys. Sumontavus potinkinę dušo sistemą, išorinėje dalyje lieka tik esminės dalys: dušo galva, vandens paleidimo svirtis ir kiti mygtukai. Tai reiškia, kad laisvą plotą galite panaudoti kitiems daiktams: galbūt nuspręsite pakabinti dušo priemonių laikiklį ar muilinę, o gal sieną palikti tuštesnę ir taip išpildyti minimalistinį dizainą. 

Estetika ir lengvesnė priežiūra

Potinkinės dušo sistemos taip pat yra puikus pasirinkimas minimalistiniam vonios kambariui.  Sieniniai dušai sukuria tvarkingos erdvės įspūdį ir tuo pačiu palengvina įrenginio valymą – jo priežiūra nereikalauja daug dėmesio. Nors šios dušo sistemos montavimas yra kiek sudėtingesnis ir reikalauja šiek tiek daugiau resursų, jie netrunka atsipirkti, ypač tuomet, jei kalbėsime apie estetinę pusę. Įvairiomis konstrukcinėmis detalėmis neapkrautas interjeras visuomet atrodo harmoningas ir elegantiškas, todėl vien potinkinis montavimo tipas suteikia išskirtinumo pojūtį. 

Vonios įrangos gamintojai siūlo platų potinkinių plokščių ir skirtingų dušo maišytuvų asortimentą, todėl lengvai juos priderinsite prie bet kokio interjero.

Dauguma sieninių vožtuvų yra suprojektuoti taip, kad juos būtų galima lengvai prižiūrėti atliekant techninę priežiūrą ir taisymą – dažnai pakanka tiesiog nuimti potinkinę dalį.

Taigi, pagrindiniai potinkinės sistemos privalumai yra ne tik lengva pakabinamų santechnikos įrenginių priežiūra, bet ir tai, kad, pavyzdžiui, sienoje montuojamas vandens bakelis yra tylus ir neskleidžia erzinančių garsų arba tai, kad pakabinamų klozetų rėmų vandens nuleidimo klavišų dizainas yra kur kas stilingesnis ir gali papuošti jūsų interjerą.

Šis įrašas paskelbtas kategorijoje Vonia.