Vamzdžiai ir jungtys

Uponor

UPONOR yra pasaulyje pirmaujanti įmonė, teikianti sprendimus ir sistemas, kurios atitinka geriamojo vandens higienos reikalavimus, energiją tausojančio šildymo bei vėsinimo ir patikimos infrastruktūros srityse. Įmonė aktyviai veikia įvairiose statybų sektoriaus rinkose, nuo gyvenamųjų ir komercinių iki pramoninių ir civilinės inžinerijos pastatų statybos.

Kam skirti Uponor gaminiai?

Nesvarbu, ar jūs ieškote vandens tiekimo sistemos, tokios kaip daugiasluoksnė vamzdžių sistema ar lanksčioji Uponor PEX vamzdžių sistema, grindinio šildymo ir vėsinimo, sienų šildymo ar lubų vėsinimo sprendimų, patikimų Ecoflex iš anksto izoliuotų vamzdžių, ar surenkamų vandentiekio ir šildymo modulių – Uponor gali pasiūlyti viską! Mes turime visus tinkamus produktus, pritaikytus individualiems poreikiams. Mūsų produktai tarnauja itin ilgą laiką ir atitinka aukščiausius kokybės ir higienos standartus. Prisidedame prie atsakingo vandens išteklių naudojimo ir siekiame didžiausio Jūsų komforto ir užtikriname, kad energija būtų naudojama efektyviai!

Uponor gaminai

Šildymas ir vėsinimas

Šildymui ar vėsinimui grindyse integruotos sistemos paskirsto šilumą ir vėsą tolygiai, visada užtikrina optimalią temperatūrą, nekaupiamos dulkės, nejaučiame šalto ar karšto oro srovių, neretai tampančių peršalimų sukėlėjais. Galbūt ieškote sauso grindinio šildymo ir vėsinimo būdo, o galbūt ieškote produktų renovacijoms ar statote naują namą? Mūsų produktų asortimente rasite viską! Nuo šildymo ir vėsinimo sistemų grindimis, lubomis ir sienomis iki higieniško vandens ir nuotekų sistemų, vamzdžių, jungčių ir tvarių sprendimų, pažymėtų pasauliniais tvarumo sertifikatais!

Naudojami energijos šaltiniai energiją naudoja optimaliai – naudodami atsinaujinančius energijos šaltinius ir šilumos siurblį, dar labiau padidinsite sistemos efektyvumą. Architektai ir pastatų savininkai vertina šiuos sprendimus teigiamai (taip pat kaip sienų ar lubų šildymą bei vėsinimą). Jie suteikia maksimalią laisvę projektuoti erdvų ir jaukų interjerą. Energiją taupančios Uponor sistemos yra tinkamos ir naujiems pastatams, ir renovacijos projektams. Montuotojai taip pat vertina mūsų produktų kokybę, galimybę greitai montuoti ir lengvai atlikti reikiamus pakeitimus dėl mažo konstrukcijos aukščio.

Grindinis šildymas ir vėsinimas

Uponor specialistai nuolat rūpinasi savo klientų ir jų artimųjų komfortu ir sveikata, todėl visi mūsų produktai yra patikrinti ir ilgaamžiai, nekeliantys diskomforto.
• Galėsite be vargo valdyti patalpų temperatūrą pagal savo poreikius tiek namuose, tiek būdami išvykę. Mūsų termostatai ir temperatūros valdymo sistemos yra išmanios ir puikiai tinka prie pasirinktų dizaino sprendimų!
• Būsite apsaugoti nuo tokių nematomų ligų sukėlėjų kaip dulkės bei oro srautai.
• Temperatūra namuose bus tolygi, cirkuliuojanti – taip sustabdomas drėgmės ir pelėsio kaupimasis.
• Įgyvendinsite bet kokio sudėtingumo konstrukcijos projektą, seną ar naują. Siūlome sprendimus ir nedideliems, vieno kambario projektams, ir didžiuliams, komercinės paskirties projektams šildyti.

Grindinio šildymo ir vėsinimo pranašumai
• Nematomas, energiją taupantis sprendimas
• Komfortas šildant ir vėsinant dideliais plotais
• Galima optimaliai derinti su atsinaujinančiais energijos šaltiniais
• Patikimi, patikrinti produktai
• Architektūros laisvė
• Grindų šildymą / vėsinimą galima lengvai modifikuoti

Uponor specialistai nuolat rūpinasi savo klientų ir jų artimųjų komfortu ir sveikata, todėl visi mūsų produktai yra patikrinti ir ilgaamžiai, nekeliantys diskomforto.

Komfortiškos temperatūros nustatymas su termostatais

Kiekvienas asmuo savo namų temperatūrą nori valdyti pagal save ir susikurti sau tobulą namų klimatą, sau tinkančią aplinką. Vieniems reikalinga aukštesnė, kitiems reikalinga žemesnė temperatūra, vėsesnė aplinka. Neretai pasitaiko ir situacijų, ypač atostogų sezonais, kai temperatūrą namuose reguliuoti reikia ir esant išvykus. Mūsų grindinio šildymo termostatai suteikią visišką laisvę valdyti temperatūrą, tiek namuose, tiek išvykus.

Uponor termostatai taip pat veikia ir su vėsinimo sistemomis, kad karštuoju metų sezonu galėtumėte grįžti į gaivią ir komfortišką atmosferą. Uponor grindų šildymo valdymo sistemos pasižymi šiomis savybėmis:
• Individualus temperatūros nustatymas skirtingose patalpose – kiekvienam pagal poreikius
• „Smatrix“ termostatų ir temperatūros valdymas mobiliaja programėle, tad turėsite visą kontrolę savo rankose net ir išvykus
• Išmanusis valdymas per intelektualiojo valdymo sistemas Google Assistant ir Amazon Alexa
• Laidiniai ir belaidžiai grindų šildymo valdikliai – termostatai

HP TREND

HP TREND priklauso vienam didžiausių plastikinių vamzdynų sistemų, skirtų šalto ir šilto vandens paskirstymui, grindų šildymui ir suslėgtam orui, gamintojų Čekijoje. Gamyba realizuojama moderniomis mašinomis, kurios kartu su įmonės testavimo skyriumi ir sudėtingais tikrinimo bei sertifikavimo metodais užtikrina aukštą galutinio produkto kokybę.

Šiuo metu bendrovė „HP trend” gamina plačiausią vamzdynų jungiamųjų detalių asortimentą PN 20 slėgio serijoje. Plastikiniai vamzdžiai gaminami PN10, PN16, PN20 slėgio serijų ir 16-90 mm skersmens iš PPR tipo 3 medžiagos – atsitiktinės pilkos arba žalios spalvos polipropileno kopolimero, pasižyminčio dideliu lankstumu ir puikiu atsparumu slėgiui, skirto šilto ir šalto vandens bei grindų šildymo paskirstymo sistemoms.

Vanduo be paslėptos grėsmės

Bendrovė HP trend s.r.o. sukūrė naują sistemą HP PPR + NANO AG, kurioje yra visiškai nauja patentuota technologija, kuria galime garantuoti nuolatinį gebėjimą mažinti bakterijų augimą vandens ir oro skirstymuose paskirstymo. Sumažina bakterijų, įskaitant Ecolli, Legionella ir kt.Vamzdžiai „HP PPR + NANO AG” yra praturtinti NANO dalelėmis, kuriose yra aktyvių antimikrobinių medžiagų. Antimikrobinių medžiagų struktūra pagrįsta metalų-organinių junginių, įskaitant sidabrą ir sidabro druskas, pagrindu organiniais junginiais, kurie savo struktūroje reaktyvumo greičiu tiesiogiai naikina bakterijas ir mikroorganizmus. Antibakterinis poveikis yra nuolatinis visą vamzdžio tarnavimo laiką.

 • Sistema yra PN20 serijos pagal ISO 15874
 • Vamzdžių skersmuo – nuo 16 mm iki 110 mm
 • Vamzdžiai gaminami pilkos spalvos
 • tarnavimo laikas – 50 metų
 • Sistemai suteikiama 20 metų garantija
HP-TREND produkcija

MAGNAPLAST

Įmonė Magnaplast, užsiimanti plastiko perdirbimu ir pirmaujanti nuotekų sistemų gamybos srityje, yra Vokietijos holdingo dalis. Dėl išplėtoto distribucinio tinklo, glaudaus bendradarbiavimo su didmeninkais Magnaplast gaminiai yra plačiai paplitę ir lengvai pasiekiami. Visas gamybai reikiamas žaliavas tiekia patikimi tiekėjai, todėl mūsų produktai pasižymi aukšta kokybe.
Magnaplast sėkmingai įgyvendina visapusiško reagavimo į klientų poreikius politiką ir padeda pasirinkti tinkamiausią gaminį, dėl to gaminių asortimentas yra labai platus.

KG

KG – tai kanalizacijos vamzdžių ir jungiamųjų fasoninių dalių sistema, gaminama iš PVC-U. Ši sistema skirta buitinių nuotekų šalinimui, drenažo tinklų įrengimui, lietaus vandens surinkimui. Beslėgis vamzdynas – vienas svarbiausių požeminės infrastruktūros įrenginių. Todėl svarbu naudoti sprendimus, leidžiančius pasiekti kuo geresnę investicijų kokybę už mažiausią įmanomą kainą.

KG sistema skirta buitinių nuotekų, lietus ir drenažo sistemų įrengimui.

Pasiteisina ten, kur svarbu kokybė ir maksimaliai optimizuotos išlaidos. Sistema suderinama su kitomis nuotekų sistemomis, taip pat ir SC šulinių sistema.

Vamzdžių, jungiamųjų dalių ir šulinių jungtys atlaiko maksimalų 0,5 bar (5m H2О) slėgį, esant 20°C temperatūrai. KG sistemą galima montuoti, kai nuolat tekančių nuotekų temperatūra DN110-200 skersmens vamzdžiuose ir jungiamosiose dalyse neviršyja 60°C, o DN250-500 – nedidesnė nei 40°C. Tačiau leidžiamas 75°C trumpalaikis nuotekų srautas.

Vamzdžiai, jungiamosios dalys ir sandarinimo tarpikliai yra chemiškai atsparūs agresyvioms nuotekoms, kurių pH vertė yra nuo 2 iki 12.

KG sistemos privalumai

 • Itin lygus vidinių ir išorinių sienelių paviršius
 • Lengvo svorio
 • Paprastas ir greitas montavimas
 • Galimybė lengvai ir paprastai jungti su kitomis sistemomis
 • Visiškas atsparumas korozijai
 • Ilgaamžiškumas ⎯ tarnavimo laikas apie 100 metų
 • Atsparumas kenksmingam cheminių medžiagų poveikiui
 • Išorinių paviršių atsparumas požeminio vandens poveikiui
 • Atsparumas nuosėdų susidarymui ant vidinių vamzdžių sienelių paviršių
KG sistema Magnaplast

HT PLUS

HTplus – tai naujos kartos nuotekų vamzdžių ir jungiamųjų dalių sistema, atitinkanti griežtus mažo triukšmingumo lygio sistemų reikalavimus. Gaminama iš patobulintos formulės plastiko, naudojant polipropileną ir natūralias sudėtines dalis. HTplus atitinka visus reikalavimus, keliamus moderniai ir ekologiškai nuotekų sistemai.

HTplus sistema skirta buitinėms ir lietaus nuotekoms pastato viduje bei vėdinimo sistemoms įrengti. Karščiui atsparus stabilizuotas plastikas, iš kurio gaminama sistema, pasižymi labai dideliu atsparumu įvairioms, kartu ir agresyvioms, cheminėms medžiagoms ir nuotekoms. Dėl to HTplus sistema gali būti sėkmingai naudojama chemijos bei farmacijos pramonėje.

HTplus vamzdžiai ir jungiamosios dalys atlaiko ilgalaikį karšto vandens srautą (iki 90°C nepertraukiamo srauto ir iki 95°C trumpalaikio), todėl naudojami ne tik namų ūkiuose, bet ir visur, kur esama aukštos temperatūros nuotekų.

HTplus sistemos gaminių sudėtyje esantys mineralai žymiai sumažina ūžesį ir triukšmą ⎯ tai patvirtina Štutgarto Fraunhoferio statybos instituto atlikti bandymai. HTplus sistema pasižymi akustinėmis ypatybėmis, viršijančiomis DIN 4109 reikalavimus, todėl gali būti naudojama pastatuose, kur svarbu apsauga nuo triukšmo.

HT PLUS sistemos privalumai

• Unikali centimetrinė ilgio skalė atspausdinta tiesiai ant vamzdžių
• Platus, įvairiausių skersmenų (nuo DN32 iki DN160), vamzdžių ir jungiamųjų dalių asortimentas
• Specialios jungiamosios fasoninės dalys (pravalos, keturšakiai, jungtys su ketaus vamzdžiais)
• Paprastas ir greitas surinkimas – vamzdžiai ir jungiamosios dalys yra lengvo svorio
• Vamzdžiai ir fasoninės dalys yra vieno sluoksnio, vientiso sienelių skerspjūvio, pagaminti naudojant patobulintą formulę
• Suderinamumas su kitomis vidaus nuotekų sistemomis
• Sistema atspari mechaniniams pažeidimams
• 100 % perdirbami vamzdžiai ir jungiamosios dalys

HT PLUS sistema Magnaplast

Šis įrašas paskelbtas kategorijoje Namai.